У деокупованих громадах, де дозволяє безпекова ситуація, планують відновити роботу супермаркетів (відео)

276

Відкриття торговельних мереж у звільнених з російської окупації громадах має покращити гуманітарну ситуацію та врегулювати ціни на продукти першої необхідності. Про це йшлося під час апаратної наради, яка 17 січня пройшла під керівництвом начальника ХОВА Олега Синєгубова.

Від початку повномасштабної агресії рф жителям Харківської області передали загалом понад 37 тисяч тонн гуманітарної допомоги та 1 млн 315 тисяч продуктових наборів. Крім того, було розподілено більш ніж тисячу тонн санітарно-гігієнічних товарів.

Зокрема, на деокуповані території Харківська ОВА відправила майже 3,7 тисячі тонн продуктів харчування та близько 300 тисяч продуктових наборів.

«Питання забезпечення гуманітарною допомогою деокупованих територій залишається актуальним. Там, де у нас відкрилися різні мережі, одразу ціни на продукти харчування знижуються. Саме тому ми зараз працюємо із мережевими супермаркетами, щоб вони відкривалися», – відзначив Олег Синєгубов.

За словами очільника Харківської ОВА, енергетична й безпекова ситуація у більшості районів дозволяє відкритися й допомагати забезпечувати населення цих територій продуктами та речами першої потреби.

Запись У деокупованих громадах, де дозволяє безпекова ситуація, планують відновити роботу супермаркетів (відео) впервые появилась Мой Харьков.