«Митний безвіз»: скільки транзитних декларацій вже оформлено з початку застосування системи NCTS

180

За 11 місяців міжнародного застосування NCTS оформлено більше 19 тис. декларацій. За 11 місяців «митного безвізу» оформлено більше 19 тис. транзитних декларацій у системі NCTS (New Computerized Transit System), інформує Мінфін.

Загальна кількість переміщень з України за 11 місяців склала 15 725. У серпні 2023 року в країнах-учасницях Конвенції про процедуру спільного транзиту було завершено 3 362 переміщення, розпочатих в Україні.

З початку міжнародного застосування NCTS по 3 430 деклараціях спільного транзиту товари були успішно доставлені до митниць призначення на митній території України. Кількість таких декларацій у серпні 2023 року склала 777.

Станом на кінець серпня 2023 року підприємствам надано 72 авторизації на застосування транзитних спрощень, з них 32 авторизації на використання загальної гарантії (у тому числі 9 – на збільшення розміру референтної суми загальної гарантії та 1 – на використання загальної гарантії зі зменшенням розміру референтної суми до 30%), 33 авторизації – на об’єкти авторизованих вантажовідправників та вантажоодержувачів, а також 7 авторизацій на використання пломб спеціального типу.

Більше 30 заяв від підприємств знаходяться на різних етапах розгляду. З моменту запуску наприкінці квітня 2023 року вебсервісу електронної подачі гарантій для застосування при спільному транзиті гарантами, які мають право гарантувати переміщення товарів під процедурою спільного транзиту, в електронному вигляді зареєстровано 27 загальних та 740 індивідуальних гарантій. Станом на кінець серпня 2023 року вебсервіс електронної подачі гарантій активно використовується уже 5 гарантами.

expert.in.ua

Предыдущая статьяУ ЗСУ підтвердили удар по ворожому ракетному комплексу «земля-повітря» поблизу Євпаторії
Следующая статьяПередавав ворогу дані про особовий склад і техніку українських військових: у Харкові судитимуть коригувальника вогню