Зірка серіалу «Кухня» Дмитро Назаров відреагував на своє звільнення з театру через критику Путіна 

126

Зірка серіалу "Кухня" Дмитро Назаров відреагував на своє звільнення з театру через критику Путіна 

Російський актор Дмитро Назаров, який 20 років працював у московському театрі ім. А. П. Чехова, засудив повномасштабне вторгнення Росії в Україну та закликав світ не вірити пропаганді. Через антиросійську позицію художній керівник МХТ Костянтин Хабенський підписав наказ про звільнення знаменитості та його дружини Ольги Васильєвої. За його словами, причиною цього стали гучні висловлювання артиста проти війни.

Про це йдеться у російських ЗМІ. Як прокоментував сам Назаров, для нього це рішення художнього керівника стало несподіванкою, адже ніхто його не повідомив. Хабенський без попередження скасував усі вистави з його участю, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Читайте також: Зірку "Кухні" Назарова за підтримку України звільнили з театру імені Чехова, – ЗМІ

Повідомлялося, що керівник просив акторів бути стриманішими і не висловлюватися відкрито про політику. Однак умовляння не подіяли, тому довелося вдатися до "кардинальних заходів". Ольга Васильєва також підтримує Україну, тому разом із чоловіком втратила роботу.

"Як цікаво! Я цього нічого не знаю. Не читайте жовтих газет натщесерце" – здивувався актор, і на прохання журналістів назвати причину "відставки" наголосив, що не має жодного поняття, чому так сталося.

Читайте також: Актор Нагієв таємно пожертвував шалені гроші на підтримку війни в Україні – росЗМІ

Уперше про звільнення Назарова та Васильєвої стало відомо ще 13 січня. До цього в Нижньому Тагілі скасували прем'єру вистави "Корінь кохання", в якій артист мав виконати головну роль. Організатори вистави підтвердили, що приводом для скасування постановки стало "невдоволення мешканців міста з приводу висловлювань актора про вторгнення та мобілізацію".

На додаток до критики кремлівського диктатора Дмитро підтримав свого колегу Анатолія Білого, який за власним бажанням звільнився з МХТ і переїхав до Ізраїлю. Він відзначив – таке рішення колеги підтримали всі артисти трупи, і, щобільше, ніхто не критикував його за еміграцію.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube