Семен Слєпаков висміяв Росію та ядерні погрози Путіна у новій пісні

90

Семен Слєпаков висміяв Росію та ядерні погрози Путіна у новій пісні

Популярний російський гуморист, актор і сценарист Семен Слєпаков, який 1 березня закликав припинити війну в Україні, потролив у своїй новій пісні президента РФ Володимира Путіна за його готовність застосувати ядерну зброю "у разі загрози територіальної цілісності Росії". Свою жартівливу композицію на серйозну тему автор іронічно назвав "Піснею патріота".

Відео з виконанням треку про Росію та кремлівського диктатора, який у разі потреби сховається "на Уралі у величезний підземний палац розміром з Донецьк", Слєпаков розмістив на особистій сторінці в Instagram. Під роликом на момент написання новини зібралося близько 55 тисяч лайків та 5 тисяч коментарів, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Семен Слепаков (@slepakovsemyon)

Акомпануючи собі на гітарі, комік заспівав про те, що "патріотам" Росії набридло жити в "сучасному світі, що прогнив": "В нем больше нет места для нашей великой страны!"

Однак серед росіян "нашелся один, который сказал: мы больше так не хотим! Мы всех победим!" І хоча Слєпаков не назвав у пісні ім'я та прізвище кремлівського вождя, за змістом та текстом було цілком зрозуміло, що йдеться саме про Путіна.

Читайте також: Актор "Кварталу 95" жорстко висміяв Лукашенка. ВІДЕО

"Нас колой травили, в нас пихали фастфуд / На рэп подсадили, внушали, что Бэтман крут / Сподвигали на блуд! / Но все это в прошлом, их план не пройдет! / Как здорово то, что нами командует тот, / Кто просто возьмет и еб*нет! Наш еб*нет, наш – патриот, наш – за народ / Наш еб*нет! Глазом сверкнет, кнопку нажмет и еб*нет", – співає гуморист.

"Патріотам" Росії, як тонко зауважив Слєпаков, у цьому випадку не страшна навіть смерть, адже від ядерної зброї можуть постраждати і вони.

Втім, Путін, а разом із ним міністр оборони РФ Сергій Шойгу, експрезидент Дмитро Медведєв та співак-путініст Григорій Лепс, на думку автора пісні, залишаться живими, оскільки диктатор підготував для себе та своїх посіпак на випадок ядерної війни надійний бункер.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube