Російський дрон-камікадзе «Ланцет» заплутався у маскувальній сітці над танком ЗСУ. ВІДЕО

83

Російський дрон-камікадзе "Ланцет" заплутався у маскувальній сітці над танком ЗСУ. ВІДЕО

Відразу два російські безпілотники застрягли над українським танком – у маскувальній сітці та на дереві.

Російські дрони "Ланцет" намагалися атакувати український танк на позиції. Один заплутався у маскувальній сітці, а іншому завадило дерево, до якого її прикріпили. Відеоролик від військовослужбовців опублікували аналітики Ukraine Weapons Tracker у Twitter, інформує UAINFO.org.

На кадрах видно, що безпілотники чітко навели на танк. Втім, жоден із них не досяг своєї цілі.

Читайте також: В ЗСУ розповіли, чи стрілятимуть по іранських дронах з системи Patriot

Невідомо, чому дрон-камікадзе не здетонував, — військовий, який записав відеоролик, також ставить це запитання. Судячи з його слів, другий дрон промахнувся.

Оглядачі звернули увагу, що маскувальна сітка не врятувала Т-72 від виявлення, адже оператори явно змогли помітити машину з повітря та направити дрони для його знищення. На щастя, ЗСУ вдалося уникнути втрат через низьку якість російської техніки або помилку оператора.

Обережно, ненормативна лексика! 18+

#Ukraine: A rare look at a failed Russian attack on an T-72 tank by two Lancet loitering munitions- both drones apparently caught on the trees, failing to detonate.
It is worth mentioning that though the tank was covered by a camo net it was still found by the drone operator. pic.twitter.com/hhC0eN5jh9

— Ukraine Weapons Tracker (@UAWeapons) December 23, 2022

Баражувальні боєприпаси "Ланцет" випускає російське підприємство Zala Aero, який входить до концерну "Калашников". Дрон літає завдяки електродвигуну та двом парам X-подібних крил, які повинні забезпечувати високу маневреність і низький рівень шуму.

Цей БПЛА володіє швидкістю 110 км/год під час горизонтального польоту і 300 км/год при пікіруванні в ціль. А його дальність дії досягає 40 кілометрів.

"Ланцети" оснащуються різним обладнанням для пошуку цілей, у тому числі оптичними й інфрачервоними камерами, радіометром, лазерним цілепоказником. Блок телевізійного наведення дозволяє оператору вручну керувати польотом на фінальному етапі, коли дрон пікірує на ціль, та підтвердити успішність ураження.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube

Предыдущая статья«Укртрансбезпека» спростувала повідомлення про збій у системі «Шлях»
Следующая статьяНа сесії Харківської обласної ради ухвалили бюджет 2023 року