Мінус ще одна смертельна хвороба. У США винайшли вакцину від малярії з ефективністю понад 88%

223

Національний інститут алергії та інфекційних захворювань США прозвітував про успіхи в ході шестимісячного випробування препарату на основі моноклональних антитіл для профілактики малярії.

Дослідження проводилося у Малі, Африка, під час сезону малярії. У ході першої фази була вивчена безпечність вакцини на основі моноклональних антитіл у різному дозуванні, у ході другої — її ефективність, пише НВ, інформує UAINFO.org.

У випробуваннях брали участь 369 здорових, невагітних дорослих віком від 18 до 55 років у сільських громадах Каліфабугу та Тородо у Малі, де з липня по грудень кожного року фіксуються спалахи малярії.

Читайте також: "Рабство" в мільйони років. Стародавній вірус становить 8% ДНК людини і, як і раніше, контролює нас

При цьому 330 учасників отримували препарат у низькому або високому дозуванні, а 39, іншим ввели плацебо.

Проаналізувавши частоту заражень, фахівці дійшли висновку, що висока доза ефективно запобігала хворобі у 88,2% випадків, а низька – у 54% випадків.

Читайте також: Вчені з’ясували, як вплинула бубонна чума на ДНК європейців

"Це перші польові результати, що демонструють, що моноклональне антитіло безпечне і може надати високий рівень захисту від малярії у здорових дорослих. У майбутньому ми хочемо визначити, чи може цей препарат запобігти зараженню малярією у немовлят, дітей та вагітних жінок, —каже керівник дослідження доктор Роберт Седер. — Ми сподіваємось, що моноклональні антитіла змінять профілактику малярії в ендемічних регіонах».

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube

Предыдущая статьяУкраїнці за останній місяць збільшили купівлю валюти у банках на 50%
Следующая статьяПодоляк о «зерновом соглашении»: шантажист с российскими корнями уступает сильнейшим