Після "бавовни", що сталася на Керченському мосту вранці 8 жовтня, тимчасово окупований півострів виявився відрізаним від РФ. Неможливе ані залізничне, ані автомобільне сполучення, квитки на поїзди та автобуси не продають.
Росіянам, що відпочивають у тимчасово окупованому Криму, обіцяють продовжити строки перебування у санаторіях та готелях коштом місцевого бюджету, водночас вже зараз продаж деяких категорій продуктів здійснюється з обмеженнями, інформує UAINFO.org з посиланням на Оbozrevatel.
Так, за даними росЗМІ, припинено продаж квитків на автобуси та потяги, що курсують між РФ та окупованим півостровом.
За утримання росіян, які не послухалися попереджень України про те, що їм варто виїхати, поки міст ще цілий, заплатити змусять кримських платників податків. Відпочивальникам, у яких закінчується термін перебування у санаторіях та готелях Криму, продовжать проживання. "Усі витрати компенсують із коштів республіки", – повідомляють пропагандисти.
До того ж у Криму вже обмежили продаж низки продуктів, адже коли з'явиться можливість завозити на окупований півострів їжу – невідомо.
"Щоб уникнути штучного ажіотажу, продаж товарів бакалійної групи в Криму обмежили. В одні руки дають до трьох кілограмів товарів", – спробували пояснити обмеження в окупаційному "міністерстві промислової політики".
Як заявили у Міністерстві енергетики РФ, запасів палива вистачить на 15 днів.
А так званий "губернатор Севастополя" Михайло Развожаєв написав у своєму Telegram-каналі, що цукру в місті вистачить на 23 дні, муки на 27 днів, макаронів на 29 днів, соняшникової олії на 46 днів, м'ясних консервів – на 106.
"Надходять сигнали, що люди на заправках намагаються купувати бензин під запас каністрами. Щоб не провокувати штучний ажіотаж: бензин у каністри відпускатися не буде", – зазначив Развожаєв.
Після вибуху на мосту на автомобільних заправках у Криму утворилися великі черги. Місцеві жителі писали в соцмережах, що місцеві запасаються бензином, а деякі водії встигли заправити відразу кілька каністр.
Також у державі-агресорі намагаються підрахувати розмір збитків від ранкової "бавовни". У Всеросійському союзі страхувальників заявили, що вони можуть становити від 200 до 500 млн рублів.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube