На пропагандистському Першому каналі відбулася прем'єра шоу "Свої", ведучими якого могли стати пародист Максим Галкін та шоумен Іван Ургант. Однак після того, як артисти відкрито засудили війну в Україні, дорога на телеканал для них стала закритою. На їхнє місце тим часом прийшли українці-зрадники.
Зокрема, гостями прем'єрного ефіру стали уродженка Харкова Анна Долгарьова та Акім Апачов із Маріпоуля, пише NEWS.ru, повідомляє Обозреватель, UAINFO.org
Вони прославляють "рускій мір" та просувають пропагандистські ідеї у Донецькій та Луганській областях.
"Те, що відбувається в ці дні у світі, відкрило нові імена і в творчих сферах. На наших очах відбувається патріотичний ренесанс у поезії, музиці, пісні. Хто вони, герої нового часу? Вони свої", – описали пропагандисти програму на сайті Першого каналу.
Читайте також: Російські актори Хаматова та Білий почали свій виступ у Ризі зі "Слава Україні!" і викликали істерику в росЗМІ
Суть шоу полягає в тому, що глядачів знайомлять із поетами та музикантами із псевдореспублік "Л/ДНР". Їхні виступи перед публікою переривають цинічними, брехливими відеокадрами із зони бойових дій в Україні.
Ведучим нового проєкту виступив актор Влад Маленко, який також активно підтримує так звану спецоперацію в Україні. З'явився у випуску й відомий путініст Олег Газманов, який видав зі сцени чергову порцію пропагандистської маячні.
"Цвяхами" програми стали, звісно ж, українські колаборанти. Харків'янка Анна Долгарьова – військовий кореспондент з 2015 року. В ефірі телепроєкту "Свої" вона прочитала авторські вірші про події на Донбасі, викривлені під призмою пропаганди.
Читайте також: Максим Галкін вийшов на сцену у Варшаві в синьо-жовтому костюмі
Розважав російську публіку й уродженець Маріуполя, поет та репер Яким Апачов. На Першому каналі він цинічно виконав композицію "Пливе кача", яка вважається піснею-реквіємом за загиблими учасниками Євромайдану.
"Пісні народжуються з подій. Я з 24 лютого перебуваю на передових позиціях, наша знімальна група була однією з перших, хто зайшов на завод "Азовсталь". Цей біль просочує мене, я сам із міста Маріуполя, вісім років повертався додому. І "Пливе Кача " – якраз історія про це", – нахабно видав колаборант.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube