Експерт пояснив, чому використання тактичної ядерної зброї не вплине на ЗСУ

98

Експерт пояснив, чому використання тактичної ядерної зброї не вплине на ЗСУ

За його словами, це не принесло б Росії нічого, крім наджорстоких санкцій.

Президент Росії Володимир Путін міг би показово використати тактичну ядерну зброю, але це не принесло б якоїсь великої військової користі, оскільки Збройні сили України розкидані по всій лінії фронту.

Про це телеканалу "Еспресо" заявив дипломат, колишній радник держсекретаря Сполучених Штатів, ексдиректор у справах Європи та Євразії у Раді національної безпеки США Метью Брайза, інформує UAINFO.org.

Читайте також: Росія може розмістити на окупованих територіях ядерну зброю: експертка пояснила, навіщо

"ЗСУ не концентруються великими групами, щоб їх можна було знищити тактичною ядерною зброєю. І якби Путін пішов на такий крок, ми побачили б нечувані, наджорсткі санкції з боку об’єднаного світу, які поховали б як російську економіку, так і путінський режим. Він може піти й по такому сценарію, але я думаю, що спочатку він просто спробує нас налякати", — додав Брайза.

Дипломат нагадав, що в плани України входить знищення Чорноморського флоту РФ. Він вважає, що союзники Києва можуть надати ЗСУ потужнішу зброю.

Читайте також: Лавров знову пригрозив світові ядерною зброєю

"Ймовірно може настати момент, коли, якщо не все НАТО, то окремі члени Альянсу запропонують Україні військову допомогу, ще потужнішу за американські HIMARS. Зокрема йдеться про авіатехніку, адже Польща, наприклад, кілька місяців тому висловила готовність передати Україні деякі свої винищувачі. Також заступник командувача ВМС України заявляв, що в плани України входить знищення Чорноморського флоту, щоправда, без подальших подробиць", — зауважив Брайза.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube