Екскерівник «WOG» Сергій Корецький очолив «Укрнафту» та «Укртатнафту»

72

Екскерівник "WOG" Сергій Корецький очолив "Укрнафту" та "Укртатнафту"

Укрнафту та Укртатнафту очолив Сергій Корецький, колишній генеральний директор автозаправної мережі WOG.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на дані Єдиного держреєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Корецький змінив в Укртатнафті Павла Овчаренка 9 листопада, в Укрнафті Олега Геза — 10 листопада, інформує UAINFO.org з посиланням на НВ.

«Це безпрецедентна подія! Схоже, маємо початок створення державної вертикально-інтегрованої нафтової компанії. Нажаль, як доводить досвід того ж НАКу, ефективних державних утворень у нафтогазовій галузі (а судячи з численних публікацій й в інших галузях) історія не знає. І не тому, що управляють непрофесіонали. Державі постійно потрібні або гроші, або низькі неринкові тарифи, тому немає й ефективності та інвестицій», — прокоментував призначення директор консалтингової групи А-95 Сергій Куюн.

Корецький з 2013 року до кінця 2018 року розвивав бізнес мережі АЗК WOG на посаді СЕО, після чого розпочав реалізацію власних проєктів. У вересні 2019 року Корецький з партнером Остапом Неходою створили у Швейцарії трейдерську компанію Centurion Group SA.

Нагадаємо, днями держава націоналізувала Укрнафту та Укртатнафту.

Читайте також: Мотор Січ та Ко. Держава вилучила активи Богуслаєва, Жеваго та Коломойського майже на мільярд доларів — Forbes Україна

Укрнафта — найбільший видобувник нафти в Україні. Компанії належить майже 2000 нафтових і газових свердловин, а також мережа з 537 АЗС. У неї є три групи акціонерів: Нафтогаз (50% + акція), неформальна група Приват Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова (через низку офшорних компаній — 42% акцій), міноритарні акціонери.

Укртатнафта — найбільший в Україні нафтопереробний завод, розташований у Кременчуці, який у травні вивели з ладу російський ракетний обстріл. Понад 50% Укртатнафти належить офшорним компаніям Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова та Олександра Ярославського. Ще 43% акцій заводу належать Нафтогазу.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube

Предыдущая статьяЧорна п’ятниця 2022 року: що необхідно знати?
Следующая статьяЕрмак: системность наших действий сможет «перемолоть» ресурсы РФ на поле боя