Амадор Лопес зізнався, що йому соромно за владу рідної Венесуели: вони підтримують Путіна

15

Амадор Лопес зізнався, що йому соромно за владу рідної Венесуели: вони підтримують Путіна

Відомий хореограф та виконавець Амадор Лопес зізнався, що дуже пишається своїм "паспортом супергероя" – українським, який отримав на початку лютого цього року. Водночас артист розчарований владою рідної Венесуели, яка підтримала агресію Росії та політику диктатора Володимира Путіна.

Не підтримує дії венесуельської влади й мати знаменитості. Вона ще не має українського паспорта, але зараз жінка залишається в Україні із сином, оскільки у Венесуелі триває громадянська війна. Про це танцюрист-співак розповів в інтерв'ю телеканалу "Дом", пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

"Найбільше я переживав за маму, яка зараз перебуває в Україні. Вона переїхала з Венесуели сюди, там почалася громадянська війна – там взагалі нема чого їсти і пити. Тому я не знав, як правильно надати їй цю інформацію. Боявся злякати. Але вона сильна жінка сказала лише: "Добре, що ми разом", – поділився артист.

І хоча Лопесу соромно за владу рідної країни, він вірить, що люди у Венесуелі проти окупаційної та кровопролитної війни в Україні.

"Мені дуже соромно, що Венесуела підтримує путінську владу, але це тільки влада. Народ Венесуели з нами – з українцями. Мамі теж дуже соромно за владу Венесуели. Вона не може змиритися з тим, що говорять у наших новинах, але пишається Україною та мною. Дуже мене підтримує", – поділився Лопес.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube