Учні і батьки спеціалізованої школи Тернополя уже втретє пікетують облдержадміністрацію (Відео)

37
фото: Суспільне Тернопіль

Батьки та вчителі Тернопільської спецшколи для дітей з порушеннями слуху та мовлення прийшли під облдержадміністрацію. Це – втретє за місяць. Про це Суспільному Тернопіль розповіла мама одного із учнів школи-інтернату Наталія Репак.

За її словами, сьогодні, як і попередні рази, вимагали, не об’єднувати цей навчальний заклад з ліцеєм “Знамення”, що у Зарваниці Теребовлянського району.

Это интересно: SpaceX вивела на орбіту Землі чергову партію супутників (Відео)

Загалом біля облдержадміністрації зібрались більше півсотні людей. Про це розповів батько одного із учнів Тернопільської спеціальної школи Юрій Гумен. За його словами, вони прийшли сюди, щоб звернутися до голови обласної ради Віктора Овчарука.

Сьогодні це питання депутати розглянули під час сесії першим. За скасування рішення про об’єднання шкіл проголосували 33 депутати з 35-ти зареєстрованих.

Это интересно: Послання Президента України Володимира Зеленського до Верховної ради — повна версія (Відео)

“Я задоволена, що нарешті ми добилися відміни того скандального і несправедливого рішення, яке нас всіх схвилювало. І боротьба наша ще не закінчена. Нам потрібно, щоб статут наш затвердили і змінили назву школи”, – каже мати учениці Тернопільської спеціальної школи Ольга Гемська.

За коментарем кореспонденти Суспільного звернулися до начальниці обласного управління освіти Ольги Хоми. Вона повідомила, що прокоментувати рішення сесії не може, доки його не опублікують на сайті.

Это интересно: Хайди Клум станцевала в нижнем белье (видео)

Подробиці – у репортажі журналістів Суспільне Тернопіль:

7days-ua.com