Лікування Covid-19 і госпіталізація в нас далеко не ідеальні — глава МОЗ (Відео)

14

7days-ua.com

Міністр охорони здоров’я України визнав проблему забезпечення киснем пацієнтів із Covid-19 у лікарнях і запевним, що цю проблему МОЗ вирішує оперативно.

Про це заявив сьогодні в ході ранкового брифінгу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

“Ми бачимо, і Covid виніс на поверхню всю ту проблематику, яка накопичувалася всі роки нашої незалежності. Ми розуміємо і я стверджую, що зараз питання лікування і госпіталізації ( хворих із Covid-19 – ред.) в нас далеко не ідеальні”, – сказав Максим Степанов.

Это интересно: У Дніпрі збудують унікальний парк, який стане туристичною візитівкою міста (Відео)

Міністр нагадав, що Уряд України виділив майже 900 мільйонів гривень для забезпечення лікарень киснем і спростив процедуру закупівлі балонів для нього.

“Ми знаємо ту проблему, яка є з киснем. Ми знаємо, яка кількість кисню нам потрібна кожного дня по точках в кожній лікарні і кожного дня ми нарощуємо кількість кисневих точок. Ми стартували з 3,5 тисяч ліжок, підведених до кисню в квітні, зараз ми маємо 23 тисячі 571 ліжко з підведеним киснем. Це більше, як в 7 разів ми збільшили кількість і це не межа. Ми будемо збільшувати до того моменту, доки не будемо впевнені, що кількість (кисневих точок – ред.) не тільки 100% потреби забезпечує, а навіть з запасом”, – заявив Міністр охорони здоров’я України.

Читайте також: У лікарнях України виявили ще один аспект проблеми подачі кисню хворим із Covid-19 (Відео)

Раніше у МОЗ заявляли про плани забезпечити киснем до середини листопада 40 тисяч ліжкомісць для хворих на коронавірус.

Читайте також: В Україні вперше зафіксували понад 13 тисяч нових випадків Covid-19 за добу

Більше подробиць – у прямій мові глави МОЗ Максима Степанова.