Зеленська ініціює проєкт дитячих будинків сімейного типу та розраховує на допомогу будівельних компаній

123

Зеленська ініціює проєкт дитячих будинків сімейного типу та розраховує на допомогу будівельних компаній

Перша леді України Олена Зеленська, під час виступу у рамках дискусійної програми "Ukraine is you" в Давосі, розповіла про запуск проєкту будівництва дитячих будинків сімейного типу, а також заявила, що розраховує на допомогу партнерів і будівельних компаній.

"Зараз ми розробляємо проєкт, пов'язаний з дітьми. Це підтримка дитячих будинків сімейного типу. Справа в тому, що в Україні досі існують інституційні форми виховання, від яких ми маємо відмовлятися на шляху до ЄС. Це дуже складний і довгий шлях, але дитина має виховуватись у сім'ї або в умовах, наближених до сім'ї. Тому ми маємо зараз консолідувати всі політичні та фінансові зусилля для підтримки таких альтернативних форм виховання", — заявила вона.

Вона зазначила, що представники Фонду Олени Зеленської постійно підтримують зв'язок із сім'ями, які взяли на виховання в середньому до 10 дітей-сиріт.

"Їм зараз важко. Половина з них зараз переміщені всередині країни. Вони тікали з окупованих територій, але вони не мають зараз власного житла. Тому ми зараз ініціюємо проєкт, щоб забезпечити вже існуючі сім'ї гідним житлом і також, щоб будувати будинки для таких сімей, які будуть створюватись… Ми хочемо цю форму виховання зробити популярною, щоб допомагати таким сім'ям", — сказала вона.

У зв'язку з цим Зеленська звернулася до партнерів, які можуть надати фінансову допомогу, а також до будівельних компаній.

"Нам потрібні будинки, які будуть енергонезалежними, де буде укриття, які можна буде швидко збирати та будувати. Тому будівельні компанії, дизайнерські компанії та компанії, які займаються будівництвом у великих обсягах – ми дуже розраховуємо на експертизу та допомогу", — резюмувала перша леді.

Предыдущая статьяФилатов: город выплатит пострадавшим при обстреле Днепра до 1 млн гривен
Следующая статья«Син Божий не просив вас пірнати у крижану воду». Комаровський нагадав правила безпечного купання на Водохреще. ВІДЕО