Міллі: Підзвітність використання українцями озброєння і боєприпасів — це втрати росіян на полі бою

37

Міллі: Підзвітність використання українцями озброєння і боєприпасів - це втрати росіян на полі бою

Голова Об'єднаного комітету начальників штабів генерал армії США Марк Міллі впевнений у надійності підзвітності українців за отримане озброєння і боєприпаси. Справжній доказ цьому — втрати росіян на полі бою.

Про це Міллі сказав на пресконференції у вівторок, яка відбулася після засідання Контактної групи з оборони України в Рамштайні (Німеччина).

"У нас є безліч засобів підзвітності, різні системи. Вони не ідеальні, тому що в нас немає людей з їхніми (українців — ІФ-У) підрозділами. Тому ми не зможемо побачити, з упевненістю підрахувати всю наявну зброю та боєприпаси, але існує безліч способів звітування через систему звітності", — розповів він.

Міллі також повідомив, що в Києві, в Міністерстві оборони України також є офіцери зв'язку. "Тому ми впевнені, що в нас є досить висока відповідальність за зброю і підтримку, яку ми, Сполучені Штати та інші країни, надали Україні. Справжній доказ підзвітності — це знищення російської армії. Якщо ви справді хочете підзвітності — це на полі бою. І підзвітність за ці боєприпаси проявляється в російських сухопутних і військово-повітряних силах, які були вбиті або поранені з початку цієї війни", — додав генерал США.

Предыдущая статьяОстин призвал дать Украине максимум ПВО до наступления зимы
Следующая статьяНова набережна і транспортний хаб: Терехов презентував проєкти для інвестицій