«Харківводоканал» підготував до зими комунікації в укриттях

36

КП «Харківводоканал» завершило комплексне відновлення комунікацій у стаціонарних та тимчасових укриттях міста. Загалом підготовлено 2250 місць для укриття харків’ян у випадку виникнення різних нештатних ситуацій.

Зокрема, бригади управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем комплексу «Харківводовідведення» закінчують облаштування стаціонарного бомбосховища на вул. Молочній, 20. Там комунальники провели капітальний ремонт систем водопостачання та водовідведення.

«Наші майстри перевірили всі комунікації, замінили 60 м зношених трубопроводів холодної води, встановили нову сантехніку. Всі міські бомбосховища обладнані так само, у них створені максимально комфортні умови для перебування людей у випадку обстрілів чи інших непередбачених ситуацій», — зазначив начальник управління Валерій Харлан.

Крім того, ремонти провели та в тимчасових сховищах: фахівці встановили там крани холодної води, а де дозволяли технічні умови — обладнали санвузли.

Запись «Харківводоканал» підготував до зими комунікації в укриттях впервые появилась Мой Харьков.

Предыдущая статьяЯк ескалація збройного конфлікту між вірменами і азербайджанцями вплине на війну в Україні
Следующая статьяЯкби НАТО справді було зацікавлене в перемозі України та поразці РФ, то вже надало б все необхідне озброєння — спецагент військової контррозвідки США у відставці