Фінал Ліги Європи буде без «Шахтаря»: «Інтер» розгромив донеччан «всуху» (Відео)

189

У фінал Ліги Європи донецький “Шахтар” вийти не зумів, розгромно програвши у німецькому Дюссельдорфі 17 серпня міланському “Інтеру” у півфіналі ЛЄ з рахунком 0:5.

Перший гол у ворота донеччан італійці забили на 19-ій хвилині. До кінця першого тайму на полі нічого суттєвого гострого не відбувалось – “гірники” оборонялись, а італійці тримали гру.

Это интересно: Девушка-боец ММА показала сальто в бассейн (ВИДЕО)

У другому таймі “Інтер” все наполегливіше атакував у бік воріт “Шахтаря”. Розгром “гірників” почався з 64-ї хвилини. Далі П’ятов виймав м’ячі з сітки своїх воріт ще на 74-ій, 78-ій і 84-ій хвилинах. “Інтер” розгромив донеччан “всуху” з рахунком 5:0.

“Гірники” не спромоглися навіть на гол престижу. За статистикою матчу, у міланського “Інтера” за гру біло 10 ударів у площину воріт, у донецького “Шахтаря” – 1.

Это интересно: Жителі села на Волині протестують проти вирубки лісу і перекрили дорогу автівкам із деревиною (Відео)

Відтак фінал Ліги Європи 21 серпня буде без “Шахтаря”: у матчі за кубок зійдеться іспанська “Севілья” та італійський “Інтер”.

Всі перипетії матчу ФК “Шахтар” – ФК “Інтер” 17 серпня – у відео телеканалу “Канали Футбол 1,2,3“.