«Директора» школи на Ізюмщині підозрюють у колабораціонізмі: наказував підлеглим знищити всю українську символіку

34

За процесуального керівництва Ізюмської окружної прокуратури Харківської області повідомлено про підозру 48-річному чоловіку за фактом колабораційної діяльності (ч. 3 ст. 111-1 КК України). Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у селищі Савинці 48-річний мешканець за пропозицією окупантів у серпні обійняв посаду директора школи. Чоловік запровадив російський навчальний план та змушував працівників школи працювати за ним.

Крім того, колаборант надавав вказівки персоналу зафарбувати синьо-жовті кольори на стінах класів та знищити всі куточки з українською символікою у школі.

У плані роботи директора було вивчення всіх законів та нормативних актів для переходу навчального процесу освіти в правове поле держави-агресора.

Правоохоронці викрили колаборанта.

Досудове проводить СВ ВП №1 Ізюмського РУП ГУНП в Харківській області за оперативного супроводу співробітників Управління СБУ в Харківській області.

Запись «Директора» школи на Ізюмщині підозрюють у колабораціонізмі: наказував підлеглим знищити всю українську символіку впервые появилась Мой Харьков.