«Базель» ледь забив «гол престижу»: донецький «Шахтар» із розгромним рахунком вийшов в 1/2 Ліги Європи (Відео)

173

У півфіналі Ліги Європи “гірники” зустрінуться у матчі з італійським “Інтером” 17 серпня.

Перемогу в 1/4 Ліги Європи над швейцарським “Базелем” донецький “Шахтар” 11 серпня здобув на нейтральному полі у німецькому Гельзенкірхені з розгромним рахунком 4:1.

Перший гол українські футболісти забили вже на другій хвилині гри. Подальший перебіг матчу також пройшов під контролем “гірників”. На перерву після першого тайму донецькі футболісти пішли з перевагою в рахунку 2:0.

Это интересно: "Горіло так, що спалахнули сусідні авто": Богдан опублікував момент підпалу авто"Tesla"(Відео)

У другому таймі цей рахунок українські футболісти подвоїли, довівши його до 4:0.

Швейцарський “Базель” зумів забити “гол престижу” лише в доданий час. Матч завершився з рахунком 4:1 на користь українського клубу.

У півфіналі Ліги Європи на гірників 17 серпня чекає італійський “Інтер”. Це буде третій півфінал у Лізі Європи в історії ФК “Шахтар” (Донецьк).

Это интересно: На Волыни наказали местных живодеров. Видео —

Всі перипетії матчу ФК “Шахтар” – ФК Базель 11 серпня – у відео телеканалу “Канали Футбол 1,2,3“.