В Україні вперше приватизували морський порт

383

В Україні вперше приватизували морський порт

Фото: Александр Славский / Facebook

До початку великої війни порт Усть-Дунайськ був майже забутий, але зараз виявився затребуваним

Зараз порт Усть-Дунайськ працює лише на 5% своїх потужностей. Він потребує приватних інвестицій.

Морський торговельний порт Усть-Дунайськ на Одещині продали на аукціоні за 201 млн гривень. Це перший випадок приватизації морського порту в Україні, повідомив Фонд державного майна у вівторок, 17 січня. “Вартість Усть-Дунайська зросла більш ніж утричі: з 60 млн гривень стартової ціни до 201 млн переможної. За право приватизації порту в торгах суперничали вісім учасників”, – йдеться у повідомленні.

Глава Фонду держмайна Рустем Умеров заявив, що про Усть-Дунайськ майже всі забули, але він одним із перших відновив роботу після початку повномасштабної війни з Росією.

Вказано, що з 1 квітня порт відновив роботу і відтоді перевалив на експорт 153 тис. тонн зерна та 58,3 тис. тонн імпортних споживчих товарів за проектної спроможності 4,1 млн тонн. Фактично сьогодні порт працює лише на 5% своїх потужностей. Він потребує приватних інвестицій.

Тепер переможець має 20 робочих днів на сплату вартості лоту після дня завершення аукціону. Тільки після надходження коштів до бюджету підписується договір купівлі-продажу.

korrespondent.net

Сообщение В Україні вперше приватизували морський порт появились сначала на Новини Ю.